به حریم تجارت امن ایرانیان خوش آمدید.

  • العربية
  • پښتو
  • Русский
  • فارسی
  • English

درباره ما

شرکت حریم تجارت امن ایرانیان

این شرکت با نام تجاری اعتماد در سال 1393 با هدف عرضه مواد اولیه پتروشیمی و تامین نیاز اولیه کارخانجات تولیدی تاسیس و اقدام به واردات و توزیع مواد اولیه نموده است.

رسالت این مجموعه چنان ایجاد نموده که هرگونه تصمیم گیری در خصوص می بایست در راستای توسعه تولید ملی و نتیجتا اشتغال هرچه بیشتر جوانان ایران عزیز باشد و به همین جهت از واردات و فروش اقلام بی کیفیت و یا لوکس اجتناب نموده ایم.

با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر همت و توان بالای کارشناسان خبره خود توانسته ایم تا کنون سهم قابل توجه ای در بازار توزیع مواد اولیه پتروشیمی داشته باشیم.

خوشبختانه در سالهای اخیر با رویکرد کلان کشور در زمینه رونق تولید ملی نیز این شرکت سیاست های خود را در دو بخش تدوین و عملیاتی نموده است:

الف) استفاده از ظرفیت سهم خود از بازار و توزیع مواد اولیه تولید داخل

ب) واردات مواد اولیه که فاقد مشابه داخلی است و یا عرضه مواد ساخت داخل کمتر از نیاز بازار باشد.

با توافقاتی که با مجموعه هولدینگ ها و کارخنجات مرتبط بدست آورده ایم سعی شده است تا فروش مواد اولیه با استراتژی حذف واسه ها و تقلیل قیمت ها نهایتا باعث پایین آمدن بهای تمام شده تولید محصول و متعاقبا منتفع شدن مصرف کننده ایرانی گردد.

هم اکنون این شرکت با نام تجاری حریم تجارت امن با در اختیار داشتن شبکه توزیع و فروش گسترده در سراسر کشور و همچنین کارشناسان و مشاوران خبره آماده عرضه انواع محصولات به مصرف کنندگان گرامی و همچنین مشارکت و همیاری به واحد های تولیدی و اعطای نمایندگی به سایر فعالات اقتصادی در سراسر کشور میباشد.

شرکای تجاری

استراتژی و چشم انداز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سبد خرید
There are no products in the cart!
Subtotal
تومان
Total
تومان
Continue Shopping
0